Női kézilabda: a harmadik meccs dönt a bronzéremről

Klivinyi Kinga - kézilabda - pacsizik a győztes meccs utánNagy csatában egyenlített a két nyert mérkőzésig tartó párharcban az Érddel szemben a váci csapat. Szombaton a sportcsarnokba kilátogatók óriási küzdelmet láthattak, aminek a vége nekünk kedvezett: Váci NKSE – ÉTV-Érdi VSE 24-20 (10-10). A lányok jól kezdtek, a 11. percben már 5-2-re vezettek, ám fokozatosan magukra találtak az érdiek, és bár a félidő végén nekünk volt emberelőnyünk, ezt nem tudtuk kihasználni, így döntetlennel vonultunk az öltözőbe. A második játékrészben szinte lekopíroztuk az első kezdését, ám a vége sokkal jobb lett, s végül Klivinyi (képünkön) és Barján 6-6 találatával megnyertük e fontos meccset. A harmadik mérkőzés dönt arról, hogy melyik csapaté lesz a női kézilabda NB I-ben a bronzérem, ezt az összecsapást Érden rendezik. ♦