Edzésen tartóztatták le a Kecskemét kapusát

labdarúgásA Kecskeméti TE NB I-es futballistái kedden délelőtt edzéshez készülődtek, ami egyiküknek nagyon rövid ideig tartott. A Központi Nyomozó Főügyészség B. Csabáért ment a helyszínre, nem hivatalos információk szerint fogadási csalással gyanúsítják – írja a klub honlapja. Az eset után a KTE vezetősége közleményt adott ki: „Klubunk az UEFA és az MLSZ elveihez hasonlóan, mélységesen elítéli a mérkőzések manipulálását, nem engedhetjük, hogy a KTE neve besározódjon! Várjuk a nyomozás további fejleményeit és a nyomozóhatóság közleményét, amiknek mindenben segítjük munkáját. Természetesen klubunk a játékos tekintetében a szükséges jogi lépéseket elindította.”Internetes források szerint B. Csaba a Vác FC csapatában kezdte pályafutását, ahonnan a Vasas SC szerződtette. Az angyalföldieknél 17 mérkőzésen lépett pályára, 2009-ben pedig a Reachoz igazolt. 2011-ben visszatért Vácra, fél évvel később Kecskemétre került. A lila-fehéreknél többnyire a második csapatnál jött számításba, ezért úgy döntöttek a vezetők, hogy kölcsönadják Vácra, ezzel egyidejűleg 2014-ig meghosszabbították szerződését. 2012. augusztus 25-én a Kecskeméti TEGyőri ETO FC mérkőzésen kiállították Antal Botondot, a KTE kapusát, helyére Csaba jó barátja, Németh Gábor állt be. Németh a következő héten távozott a csapattól, Antal eltiltott volt, ezért B-t visszarendelték Vácról. A Pécs elleni bajnokin már ő védett. ♦

Oszd meg, hogy mások is tudjanak róla!
feliratkozás
visszajelzés
guest

0 hozzászólás
Inline Feedbacks
View all comments