Foci: most az Örkényt vertük, gólt sem kaptunk

labdarúgásFolytatja remek teljesítményét a Vác FC csapata. Az újrakezdés miatt a megyei első osztályba visszasorolt, ám tudásban messze kiemelkedő gárda szombaton a stadionban nyolcat rúgott az Örkénynek, amely akkor még a tabellán a második helyen állt: Vác FC – Örkény SE 8-0.

Az összecsapás rangadónak ígérkezett, de végül egy laza edzőmeccs lett belőle. Csapatunk igazi örömfocit játszott és ezzel jól szórakoztatták az egyre népesebb publikumot.

A góllövést Palásthy Norbert kezdte a 15. percben, után Gulyás Gábor kétszer (20. és 35. perc) következett, a második félidőben pedig Tóth Gergely (54.), Szatmári Patrik (65.), Kovács Gergely (74.) volt eredményes. A középkezdés után egy percen belül Greff Ádám talált a hálóba (75.), ő a 82. percben duplázott is.

OLVASÁSRA AJÁNLJUK  Eredményesen szereplés a LUPA Kupán

Vác - Örkény focimeccs-520

Csapatunk továbbra is vezeti a tabellát. A négy forduló alatt egyetlen gólt sem kapott és 23-at rúgott. A következő hétvégén a Tápiószecső lesz az ellenfél idegenben. (fotó: Gyetvai Andrea)