KÉZILABDA: a junioroktól is kikapott férfi csapatunk

kézilabda2Az élvonalbeli férfi kézilabda-bajnokságban a Provident-Juniorválogatott gólerős második félidei játékának köszönhetően nyert hazai környezetben a félidőben még két góllal vezető Vác ellen: Provident-Juniorválogatott – Váci KSE 26–25 (9–11).

A férfi juniorválogatott 13. csapatként indul az NB I alapszakaszában, eredményei beszámítanak az alapszakasz tabellájának sorrendjébe.

Az Orosházán elszenvedett hétvégi vereség után ez az újabb hidegzuhany azt jelenti, hogy csapatunk a 13-as tabellán a 11. helyen áll jelenleg. Csak a Mezőkövesdet és a PLER Budapestet előzik meg. Csapatunk 55 góllal többet kapott, mint amennyit lőtt.

Rosta István: – A második félidő elején beragadtunk, nem voltunk itt lélekben, rengeteg technikai hibát követtünk el. A juniorok közül többen rutinosabbnak tűntek néhány játékosomnál. (Váci Napló)

OLVASÁSRA AJÁNLJUK  Vízilabda – Rájátszás, idén csak a 13-16. helyért