Egyházi vezetőkkel találkozott az új városvezetés

A városban tevékenykedő egyházak vezetőit fogadta ma a városházán Matkovich Ilona polgármester. A találkozón több fontos téma is szóba került, egyebek között beszéltek a templomok fesztiválja rendezvény megszervezésének lehetőségéről is.

A találkozón ott volt Rolik Róbert esperes, Vác-Deákvár plébánosa és Torma Zsolt Joel, Vác-Alsóváros káplánja a Váci Római Katolikus Egyházmegyei Hatóság képviseletében, Bubrik Miklós paróchus a Váci Görögkatolikus Egyházközségtől, Csuka Tamás nyugalmazott református tábori püspök és Csuka Tamásné alsóvárosi lelkész a Vác-Alsóvárosi Református Misszió Egyházközösségtől, Detre János lelkész a Váci Evangélikus Egyházközségtől, dr. Borsi Attila lelkész a Vác-Felsővárosi Református Egyházközségtől, Meláth Attila lelkész a Váci Baptista Gyülekezettől.

Turai János, a Váci Zsidó Hitközség elnöke nem tudott megjelenni az értekezleten, mert hivatalos elfoglaltsága miatt Budapestre kellett mennie. ♦

Oszd meg, hogy mások is tudjanak róla!