Foci: hat perc alatt három gól, bénán lőtt tizenegyes

Egyre reménytelenebb helyzetbe kerül a másodosztályban a Vác FC, amely szerdán Szombathelyen kapott ki három góllal. Csapatunk a második félidő közepéig tartotta magát, aztán hat perc alatt három gólt kaptunk: Szombathelyi Haladás – Vác FC 3-0 (0-0).

A beszámolók szerint a csaknem végig esőben lejátszott meccsen a házigazdák mindvégig fölényben voltak, a váciak kontrákkal kísérleteztek. Ezek azonban nem jelentettek túl nagy veszélyt. Az elfáradó vendégek végül megadták magukat: a 77. percben előbb Szekér lőtt gólt 10 méterről, majd a 80. percben Tóth-Gábor fejjel volt eredményes. A 83-ban aztán Kiss Bence állította be a végeredményt.

A mérkőzés érdekessége, hogy a szombathelyi  Gaál a 45. percben olyan bénán rúgta a megítélt büntetőt, amilyet focipályán ritkán látni.

OLVASÁSRA AJÁNLJUK  Eredményesen szereplés a LUPA Kupán

A Vác a bajnokságból kizárt, ezzel egyetlen meccset sem játszó Balmazújváros előtt a 19. helyen áll a tabellán, a mieink 14 mérkőzésből 11-et elvesztettek, s mindössze 5 pontunk van. ♦