Kézilabda: nem sikerült a Ferencvárost legyőznünk

A Ferencváros 30-27-re nyert a Vác otthonában a női kézilabda NB I szerdai mérkőzésén. Csapatunk jól küzdött, ám a nagyobb rutin érvényesült a pályán: Váci NKSE – FTC-Rail Cargo Hungaria 27-30 (16-13). Csapatunk szombaton idehaza EHF Kupa meccset játszik.

Jól kezdtek a hazaiak (5-2), majd Háfra Noémi és Lukács Viktória góljaival fordított a Ferencváros. Az első félidőt szoros állás jellemezte, majd a szünet előtt ismét elléptek a váciak. A házigazdák a második felvonásban Kácsor Gréta és Kuczora Csenge remek játékának köszönhetően már négy találattal vezettek, majd Kovacsics Anikó percei következtek, és a válogatott csapatkapitányának irányításával 5-0-s sorozatot produkált az FTC.

Az 53. percben még döntetlen volt az állás, ám egy 3-0-ás szériával a fővárosiak a maguk javára döntötték el a találkozót.

OLVASÁSRA AJÁNLJUK  Zsinórban harmadik bajnokinkat is megnyertük!

A mezőny legeredményesebb játékosa a váci Kácsor Gréta volt tíz góllal. (képünkön: Kovacsics Anikó)