Foci: megint kikaptunk, marad a kieső helyen a csapat

A középmezőny egyik meghatározó csapata vendégeskedett a Vác FC-nél, igaz, nem városunkban, hanem a stadion átépítése miatt a balassagyarmati klub pályáján. Nem lehettek vérmes reményeink, a mieink gyakorlatilag sereghajtóként, a kieső helyen tanyáznak és mindössze hat pontot gyűjtöttek, míg az előttük álló szombathelyiek 15-öt: Vác FC – Szeged-Csanád Grosics Akadémia 1:2.

A szegediek honlapjának tudósítása szerint a fehérmezes vendégcsapat szokásához hűen nagy iramban kezdett, aminek meg is lett az eredménye: egy szöglet után Kóródi Nándor fejelt a Vác kapujába a 11. percben (0:1).

Ugyanennyi idő telt el az egyenlítésig is, amikor ziccerbe került Márkus, aki, közvetlen közelről nem hibázta el: 21. perc, 1:1.

A szünet után megint a szegediek voltak aktívabbak, sorjáztak a helyzetek. Egy újabb szögletet követett a második gól is: ezúttal Gajdos Zsolt volt a befejező ember a 65. percben. Ezzel ki is alakult a végeredmény. (fotó: szeged-grosicsakademia.hu)