Kézilabda: sok góllal szórakoztatta a közönséget a Szeged

Nem lehettek vérmes reményei a váci szurkolóknak a szombati férfi kézilabdameccsen, hiszen a bajnokság éllovasa, a mieinknél klasszisokkal jobb szegediek látogattak el hozzánk. A vendégek végig magabiztosan vezetve, könnyed győzelmet arattak a közel száz szegedi szurkoló előtt: VKSE Kft Vác – MOL PICK Szeged 28–46 (17–26).

A mieink erejéből csak arra futotta, hogy az első félidő közepéig tartsák magukat, a 14. percben ugyanis még csupán két gól volt a különbség a szegediek javára, utána azonban az történt a pályán, ami a vendégek akartak. A 47. percben már tizenhat gól volt a két csapat között, s ez még kettővel nőtt a végére.

„Egy nálunk sokkal erősebb csapat ellen jó iramú, tisztességes meccset játszottunk. A lőtt gólok számával elégedett vagyok” – mondta Gúnya Péter, a váciak vezetőedzője a látottakat értékelve. (fotó pickhandball.hu)