Foci: zárt kapuk mögött a zárt védekezés nem volt sikeres

Egészen a hetvenedik percig úgy látszott, akár egy pont is lehet a vége a Vác FC Kazincbarcika elleni „hazai” meccsének, amelyet utoljára kétszáz kilométerre innen, Balmazújvárosban játszottak, legközelebb viszont jóval közelebb, Soroksáron. A szövetség által elrendelt zártkapus mérkőzésen azonban nem volt szerencsénk: Vác FC – Kazincbarcika 0-1 (0-0).

Bár a múltkori, a Tiszakécske elleni bravúros győzelem után a váci szurkolók azt remélték, most jön a feltámadás, a tizenhatodik helyen tanyázó kazincbarcikaiak pedig verhető ellenfélnek tűntek, nem történt csoda. Sok hibával tarkított, többnyire a vendégek támadásai által dominált meccsen a 71. percben Toma György beadását Kovác Alan csúsztatta a kapuba és ezzel el is dőlt a mérkőzés.

„Sok futball nem volt a mai mérkőzésen. Inkább a küzdelem dominált, amiben a Kazincbarcika külföldi játékosai jobbnak bizonyultak” – mondta a meccs végén a váci vezetőedző, Burzi Attila. (fotó: kbsc.hu)