Vasárnap új időpontban, 10 órakor kezdődik az istentisztelet a Hősök templomában

Megváltozott a Vác Alsóvárosi Református Missziói Egyházközség vasárnapi istentiszteleteinek időpontja – tájékoztatta lapunkat a közösség új lelkésze, Szőke Attila Szilárd, aki feleségével nemrég vette át a gyülekezetben ezt a posztot. Korábban reggel fél kilenckor volt istentisztelet, de a hívek kérték, hogy tegyék későbbre, így november 1-től vasárnapoként 10 órára várják az egyházközség tagjait a Hősök templomába.

A lelkészházaspárnak nemrég a Református Kálvin Kiadó gondozásában könyve jelent meg Közeledjetek címmel. Ebben fontos kérdéseket feszegetnek a párkapcsolati problémákról. Szőke Attila Szilárd és Szőke Etelka házastársak és munkatársak is. Mindketten református lelkészek, Etelka egyben házaspár- és családterapeuta, a Gyökössy Endre Lelkigondozói és Szupervizori Szolgálat munkatársa. ♦

Oszd meg, hogy mások is tudjanak róla!
feliratkozás
visszajelzés
guest
0 hozzászólás
Inline Feedbacks
View all comments