Asztalitenisz: döntetlent értek el a váciak

Az asztalitenisz csapatbajnokság harmadik vonalában az újraindulást követő egy-egy vereség és győzelem után ezúttal döntetlent ért el a váci legénység: Váci Reménység – DVTK 9:9 – írja a vac.hu.

Ebben az esztendőben először állhattak hazai asztalokhoz pingpongosaink az NB II Észak-Kelet csoportjának sorozatában. A 9. forduló keretében lejátszott mérkőzés végig kiegyenlített csatát hozott. A párosok két meccse sima lefolyású volt. Nálunk a Lovas Dániel, Klucsár Péter duó győzött játszmaveszteség nélkül, míg a Sági Bence, Klucsár Balázs páros sima vereséget szenvedett.

Az egyéni találkozókon Lovas Dániel hibátlan maradt: a négy mérkőzése közül kettőt játszmavesztés nélkül, kettőt döntő szettben nyert meg. Rajta kívül Klucsár Péter és Sági Bence 2-2 győzelme jelentette a csapatbajnoki döntetlenének kialakulását.

OLVASÁSRA AJÁNLJUK  Vízilabda – Rájátszás, idén csak a 13-16. helyért

A tervezett további menetrend szerint egy szabadnapot követően legközelebb február 20-án a csoport egyik debreceni gárdáját fogadják a mieink. ♦