Szombaton elektronikai hulladékgyűjtés lesz

Mint arról március utolsó napján már hírt adtunk, április 24-én lehetőség lesz a váci polgárok számára az otthonukban feleslegessé vált elektronikus hulladék térítésmentes leadására – írja a városi honlap

A most szombatra szervezett begyűjtésről Kiss Zsolt alpolgármester korábban elmondta: „A korábbi önkormányzati ciklusokban évente maximum egy alkalommal lehetett elektronikai hulladékot szervezett formában leadni városunkban, de megtörtént, hogy teljes év eltelt ilyen lehetőség nélkül. Az új városvezetés tavaly már két időpontra is szervezett a váciak számára leadási lehetőséget.”

Az új rendszerű begyűjtés ismét a takarékosság jegyében megszervezett akció lesz, mely ingyenes leadási lehetőséget biztosít városunk lakossága számára. A váci önkormányzat ugyanis fontos feladatának tekinti a város közterületeinek rendben tartása mellett a lakosság hulladékleadási gondjainak enyhítését, a háztartásokban feleslegessé vált elektronikai hulladékok leadási lehetőségét is.

OLVASÁSRA AJÁNLJUK  Ismét ülésezett a testület és több fontos döntés is született

A szervezők a lakossági elektronikai hulladékok leadására április 24-én (szombat) 8-16 óráig biztosítanak lehetőséget a Váci Városfejlesztő Kft. Deákvári fasor 2. szám alatt található telephelyének belső udvarában. ♦

NAPLÓ+ előfizetés!
Oszd meg, hogy mások is tudjanak róla!
feliratkozás
visszajelzés
guest
0 hozzászólás
Inline Feedbacks
View all comments