A Dunakanyari Látássérültek Egyesülete (DULATE) kérése az adózókhoz

“Egyesületünk három járás 32 településén élő látássérült embereknek segít, akár hivatalos ügyeinek intézésében, hol vehetnek részt rehabilitációban, hol tanulhatnak Számítógépes ismereteket hangos programmal, programokat szervezünk tagjainknak, kirándulásokat szervezünk nekik” – írja Okos Levente az egyesület elnöke.

A szervezet pályázatokból, adományokból, az adó 1 százalékából, tagdíjból tartja fenn magát. Sajnos az így befolyt összeg épphogy a fennmaradásukra elég. Ezért fontosak számunkra a felajánlások.

“Ismét itt az adóbevallások ideje, és ismét itt van az adó 1 százalékának felajánlása. Egyesületünk igen szerény körülmények közt tartja fenn magát, és nagyon nagy segítség lenne ha adója 1%-át nekünk ajánlaná fel. Hiszen önnek csak pár perc kitölteni, viszont nekünk ez nagy segítség. Bízom benne, hogy segítségünkre tudnak lenni, és így támogathatják egyesületünket.”

OLVASÁSRA AJÁNLJUK  Bemutatták a Váci Ősz programkínálatát

A Dunakanyari Látássérültek Egyesületének adószáma: 18709869-1-13 ♦

NAPLÓ+ előfizetés!
Oszd meg, hogy mások is tudjanak róla!
feliratkozás
visszajelzés
guest
0 hozzászólás
Inline Feedbacks
View all comments