Még hangulatosabbak lesznek Vác klasszikus lépcsősorai

A Rév közben található hangulatos lépcsősor melletti fal díszítésével és új virágtartók kihelyezésével kezdődik meg az a turistacsalogató átalakítás, mellyel városunk több lépcsősora válik még vonzóbbá az váci és az idelátogató vendégeink számára – írja a vac.hu.

Mint azt Inotay Gergely alpolgármester elmondta, elsőként a Rév közben található lépcsősor melletti falon Garay-Nagy Norbert festőművész és tanítványai készítenek egy 18. századi dunai átkelést megelevenítő falfestményt. A lejáró mediterrán hangulatát igyekeznek majd emelni a Városfejlesztő által kihelyezett új, virágokkal teleültetett kerámia kaspókkal is, amelyekre városházi felajánlásokból biztosítottak forrást.


A festmény várhatóan egy hónap múlva készül el. Ezzel és a tervek szerint még több hasonló attrakcióval az a cél, hogy vonzóbbá tegyék városunk ezen látványosságait is. ♦

Oszd meg, hogy mások is tudjanak róla!
feliratkozás
visszajelzés
guest

0 hozzászólás
Inline Feedbacks
View all comments