A Hegyvidéki Kupán se találtak legyőzőre a váci tornászok

Újból taroltak a váci puentés tornászlányok, egy hónapon belül már másodjára került valamennyi indulójuk nyakába egy-egy aranyérem. Most a Törökbálinton megrendezett Hegyvidéki Kupa CCC Tour RG verseny közönsége ismerhette meg városunk küldöttségének erejét.

Rendkívül mozgalmas és eredményes októbert tudhat maga mögött a váci Puente Sportegyesület. Ebben a hónapban több országos versenyre is ellátogattak és rendre megörvendeztették városunk sportszerető közönségét sikereikkel. Legutóbb albertirsai szereplésükről számolhattunk be, amikor mindhárom delegált csapatuk aranyéremmel térhetett haza. Utolsó októberi versenyükre pedig a törökbálinti sportközpontban került sor, ahol ezúttal se tudta őket felülmúlni senki és újból három aranyérmet tudhatnak magukénak.

Felnőtt korcsoport, Buzogány csapat: Dudoli Bettina, Bach Corinna, Kohlács Panka és Szilágyi Zsófi

Serdülő korúak, Karika csapat: Sándor Dorka, Németh Víta, Szobonya Sarolta, Makkai Anikó és Kohlács Kata

Junior szekció, Labda csapat: Máthé Kitti, Tar Sára, Détári Csenge, Palotás Adrienn és Horváth Flóra

De a november is hasonlóan sikeresen indult a tornászlányoknak, a Mogyoródon megrendezett „Heni néni emlékverseny”-en egy második és egy negyedik helyezés mellett újabb két első helyezést értek el. ♦

Oszd meg, hogy mások is tudjanak róla!
feliratkozás
visszajelzés
guest

0 hozzászólás
Inline Feedbacks
View all comments