Már átvehetők a köztéri karácsonyfák babaangyalai

Pár éve vált hagyománnyá városunkban, hogy néhány közterületi karácsonyfát az adott év első 11 hónapjában városunkban született kisbabák nevét és születési dátumát tartalmazó kis figura díszít – olvasható a vac.hu-n.

A maci alakú, majd legutóbb már angyalkás díszeken azok az újszülöttek szerepeltek a nemrég lebontott fenyőfákon, kiknek szülei engedélyezték a nyilvánosságot. A gondosan leszedett díszek a mélygarázsfelszín és a piac közötti utcában működő Lyra könyvesboltban várják azokat a szülőket, akik szeretnék megőrizni emlékül, hogy kisbabájuk 2022 karácsonyán a váci köztéri karácsonyfákon jelezte világrajövetelét. ♦

Oszd meg, hogy mások is tudjanak róla!
feliratkozás
visszajelzés
guest

0 hozzászólás
Inline Feedbacks
View all comments