Korábbi váci játékos okozta a vesztünket a Dunakeszi ellen

Lukács Kelemen 6. percben szerzett gólja felnőtt csapatunk vereségét jelentette a Pest megyei I. osztály 21. fordulójában – olvasható a beszámoló a hétvégi meccsről a Vác VLSE Facebook oldalán.

Vác VLSE–VS Dunakeszi 0–1 (0–1)

Vác, 150 néző. Vezette: Mákos M. (Berki A., Szeifert D.)

Vác: Fehér Á. – Rusvay B., Marosi, Hegedűs Cs., Tóth N. – Nagy Z., Hugyecz, Torda (Szabó M., 71.)  – Vén B., Kakuk (Sós R., 63.), Török N. Vezetőedző: Kovács Péter

Dunakeszi: Bajusz Sz. – Vágner, Lukács K., Szunács, Csordás S. (Balázs S., 86.), Balogh B. (Kacsó A., 71.), Cseri, Wiedermann (Kacsó B., 64.), Horváth O. (Kiss R., 80.), Nemes Á., Reis Dos Santos (Balogh T., 24.). Vezetőedző: Kecskés Zoltán

Gólszerző: Lukács K. (6.)

OLVASÁSRA AJÁNLJUK  Nagy sikerrel zajlott le III. Nyuszi-uszi amatőr úszóverseny

Sajnos már a 6. percben hátrányba kerültünk, egy szöglet után a korábbi váci játékos, Lukács Kelemen fejelt kapura, miközben Fehér Ákos rosszul jött ki a kapujából, és védelmünk már csak a gólvonalon túlról tudta kirúgni a labdát (0–1). A találkozó hátralévő részében erőlködtünk, kisebb lehetőségeink voltak is a gólszerzésre, de nem tudtunk egyenlíteni, s pontot szerezni. A vereség és a Gyömrő győzelme miatt visszacsúsztunk a táblázaton a sereghajtó, 15. pozícióba.

Kovács Péter értékelése:Olyan góllal sikerült kikapnunk, amely a hálót sem érte… Jó lenne már ebből a rossz sorozatból kikeveredni valahogy. Visszafelé nem kell tekingetnünk, mert már mindenki előttünk van. Mennek a meccsek, fogy az idő…  (Fotó: Keszi Channel Facebook) ♦