Értékes ponttal tértünk haza Örkényből

A Pest megyei I. osztályú bajnokság 11. fordulójában felnőtt csapatunk 1–1-es döntetlent játszott.

Örkényi SE–Vác VLSE 1–1 (0–0)

Örkény. Vezette: Futó T. (Drótár, Szabados T.)

Örkény: Szacskó – Szabó Gy., Beregszászi, Kánya (Sztancsik, a szünetben), Gáspár, Kis R., Szebellédi, Majoros, Rajz, Megyesi, Ubornyák (Kerepesi, 89.). Vezetőedző: Kecskeméti József

Vác: Bajkán Balázs – Hugyecz Máté (Kakuk Erik, 64.), Marosi László, Pap Botond, Magos Máté (Büki Dániel, 67.) – Torda Patrik (Kovács Balázs, 64.), Sós Roland, Török Noel – Rusvay Balázs, Huber Tamás (Busák Levente, 81.), Szabó Bence. Vezetőedző: Kovács Péter

Gólszerző: Beregszászi (74.), illetve Török N. (68.)

Kiállítva: Rajz (71.), ill. Kakuk (71.)

OLVASÁSRA AJÁNLJUK  Laller Racing: Győzelmet győzelemre halmoz Torma Luca

Kovács Péter értékelése

„Az első 20 percben egyértelműen az Örkény dominált, nekünk csapkodó volt a játékunk és csak a félidő közepén tudtunk eljutni az ellenfelünk kapujáig. Igaz, ezután 2-3 lehetőségünk is akadt, de rossz döntéseket hoztunk a kapu előtt. A második félidőben már kiegyenlített volt a játék és egy szabadrúgás után a vezetést is megszereztük. Percekkel később emberelőnybe kerültünk, ami sajnos csak 10 másodpercig tartott, mert a kiosztott piros lap után egy felelőtlen és teljesen felesleges viselkedés miatt mi is 10 emberrel folytattuk a mérkőzést. Egy oldalszabadrúgás után a hazai csapat ki is tudott egyenlíteni és ezután teljesen nyílt lett a találkozó. Újabb gól nem esett, ezért szerintem igazságos pontosztozkodás lett a vége. A srácokat dicséret illeti, mert az elmúlt mérkőzések képe alapján most már helyenként jól is játszottak. A küzdeni tudás és az akarat továbbra is meg volt, a védekező játékunkba nagyon kevés hiba csúszott, de a támadásokban sokkal, de sokkal több van. Értékes pontot szereztünk egy jó és kellően agresszív csapat ellen, gratulálok hozzá a srácoknak!”

Folytatás október 28-án, szombaton, 13:30-kor hazai pályán a Gödöllő ellen. (Forrás: vac-vlse.hu)