Vízilabda – Harmadszor is félsiker

A harmadosztályú férfi pólóbajnokság harmadik játéknapját is egy-egy győzelemmel és vereséggel zárta a váci gárda.

A Gödöllőn megrendezett dupla forduló első váci érdekeltségű meccsét az Aquatics ellen játszotta csapatunk. Az alapszakaszbeli csoport első két helyéért vívott rangadón sajnos az ellenfél bizonyult jobbnak 17-13-ra. A mieinknél Kiss Ádám dr. 5 dobott góljával lett a legeredményesebb.

Fordulóbeli második találkozóját aztán fölényesen megnyerte csapatunk: Váci VSE – Invictus 17-9. Ezúttal is 5 hálózörgetés kellett Kiss Ádám dr-nak ahhoz, hogy házi gólkirály legyen és megelőzze a négy találatig jutó Bártfay Zsoltot.

A tervek szerint a december 9-én Miskolcon megrendezendő dupla fordulóval zárul az alapszakasz csoportküzdelme. (Forrás és fotó: Városháza – vac.hu)