Vízilabda – A tabella közepén zárták az alapszakaszt

A harmadosztályú férfi pólóbajnokság alapszakaszának záró játéknapján elért egy-egy győzelem és döntetlen után maradt az ötcsapatos csoport harmadik helyén a váci gárda.

A Váci VSE a miskolci utolsó dupla fordulóban először az Eger együttesével találkozott, és szinte végig vezetve magabiztosan gyűjtötte be a papírforma győzelmet: Vác – Eger 18-12. Csapatunk – melynek elnevezése ezúttal mindkét mérkőzésen „Vác-Vidám Vízilovak” volt – legeredményesebb gólszerzőjének Kiss Ádám dr. bizonyult, aki féltucat alkalommal zörgette meg az ellenfél hálóját.

A bajnokság első körének utolsó váci érdekeltségű összecsapása már nem változtathatott a csoport végeredményén, de a élen végző gödöllőiek elleni 16-16-os döntetlen mindenképpen dicséretes a váciak számára. Ezen a találkozón is az ellenállhatatlanul pólózó Kiss Ádám dr. volt a mieink gólfelelőse: egymaga kilencszer volt eredményes.

OLVASÁSRA AJÁNLJUK  Egy évtizedes a váci kézilabdasport ifi bajnoki sikere

A tabellán a Váci Vízilabda SE a 3. helyen áll.

Az OB II-es bajnoki sorozat a középszakasszal folytatódik. (Forrás és fotó: Városháza – vac.hu)