Kézilabda – 5 góllal volt jobb a Fradi

Hazai pályán a Vác Városi Sportcsarnokban játszott március 28-án a Praktiker-Vác az FTC-Rail Cargo Hungaria ellen a K&H a Női Kézilabda Liga, 18. fordulójában.

Praktiker-Vác–FTC-Rail Cargo Hungaria 26–31 (12–17)

Vác, 660 néző. V: Kiu G., Kiu T.

Vác: Bukovszky – Such 1, Ballai B. 5, Bordás, Kuczora 4 (1), Csíkos 7, Ballai A. 1. Csere: Csizmadia, Győri (kapusok), Marincsák 4, Kovalcsik 1, Csire 1, Kurucz 1, Bánfai 1. Edző: Herbert Gábor

FTC: Böde-Bíró – Malestein 7 (1), Klujber 4, Cvijic 2, Lekic 3 (1), Bölk 10, Márton. Csere: Janurik (kapus), Edwige, Simon 2, Hársfalvi 2, Kisfaludy 1, Kovács. Edző: Allan Heine

Az eredmény alakulása. 6. perc: 3–2. 11. p.: 4–6. 19. p.: 7–9. 23. p.: 7–12. 28. p.: 9–16. 33. p.: 15–18. 37. p.: 16–22. 46. p.: 22–24. 55. p.: 22–28. 59. p.: 26–30

OLVASÁSRA AJÁNLJUK  Édes volt a CSO-KI számunkra Csomádon

Kiállítások: 4, illetve 4 perc

Hétméteresek: 1/1, ill. 2/2

Mestermérleg

Herbert Gábor: –  Hatalmas büszkeség számunkra, hogy így felkészült a FTC ellenünk. Jól kezdtük a találkozót, szépen pörögtünk, azonban a félidő derekán fennakadtunk az ellenfél védelmén. A második játékrészben „mérkőzést csináltunk”, amely az 55. percig tartott. Keményen dolgoztak a lányok, bízom benne, hogy a válogatott szünet után innen tudjuk folytatni a munkát. (Forrás: vacinkse.hu)