Nem tudtuk legyőzni a Nagykátát

A Pest megyei I. osztály 6. fordulójában a Vác VLSE 1–1-s döntetlent ért el a Nagykáta vendégeként.

Nagykáta SE–Vác VLSE 1–1 (0–1)

Nagykáta, 150 néző. Vezette: Derda J. (Orosz F., Nagy F.)

Nagykáta: Oravecz – Mizák (Domonyi, 38.), Rimóczi, Kiss K., Dósa (Bódi B., 65.), Papp Z., Lovasi, Kosztolányi, Pozsonyi (Vidor, 90.), Lengyel M. (Marton, 88.), Miskolczi. Vezetőedző: Fényes Nándor

Vác: Flamich Gergő – Hugyecz Máté, Balogh Balázs, Oliver Onye, Földi Máté (Szabó Bence, 79.) – Török Ákos (Varga Bence, a szünetben), Torda Patrik (Cserni Ákos, 79.), Nagy Zoltán, Vén Botond – Huber Tamás (Rusvay Balázs, 73.), Török Noel. Vezetőedző: Kovács Péter

Gólszerző: Domonyi (71.), ill. Török N. (36.)

Az eddig még pontot sem szerző Nagykáta otthonában lépett pályára a Vác VLSE. Már az első félidőben mezőnyfölényt harcoltunk ki és a 36. percben Török Noel távoli, 26-27 méteres bombagóljával vezetést szereztünk. A szünet után újabb lehetőségeink adódtak, de ezek kimaradtak, a hazaiak pedig büntettek a 71. percben Domonyi Roland 30-32 méteres óriási góljával kiegyenlítettek. A hátralévő időben igyekeztünk megszerezni a győztes gólt, de ez már sajnos nem jött össze, így maradt a döntetlen. Így 6 ponttal rendelkezünk, ami a táblázaton jelenleg a 10. helyhez elég.

Folytatás szombaton 15 órakor az újonc Diósdi TC vendégeként.

Kovács Péter értékelése

„Nem tudunk átlépni a saját árnyékunkon. Nyerhető mérkőzéseket nem hozunk. Hiába áll a keretünk sok jó képességű játékosból, az még nem jó csapat. Eddig az egységesség volt az erősségünk, most kicsit szétesett ez az egység. Megint kezdhetjük az elejéről, jövő héttől ismét az alapokra helyezzük a fő hangsúlyt. Lehet, hogy túlértékeltük a csapatunk játékerejét…(Vác VLSE)