kozponti gyogyszertar banner 728x90 (1)
újranyitazuszodavn

Holnaptól újra látogatható az uszoda 25 méteres medencéje a 33 méteres még nem

hirdetés
dunaelektro banner (1400 x 230 képpont)

A Váci Sport Nonprofit Kft. ügyvezetője arról tájékoztatja a vendégeket, hogy a Vác Városi Uszoda központi kazánjának meghibásodását a szakemberek elhárították. Jelenleg is folyamatban van az intézmény megfelelő hőmérsékletre való temperálása és az érintett légtechnikai rendszerek újraindítása.

Az uszoda csütörtöki napon nyit meg újra, reggel 6 órától a 25 méteres medence ismét használható sportolásra – tájékoztat Gulyás Zoltán.

Mint írja: sajnálatos, hogy a 33 méteres medence fűtését biztosító, korábban meghibásodott kazán cserealkatrésze még nem érkezett meg, emiatt a 33 méteres úszómedence átmenetileg továbbra sem használható. Amint ez a probléma is elhárításra kerül, azonnal jelezni fogják vendégeik felé és az érintett egyesületeknek.

Az uszoda vezetősége köszöni vendégeik türelmét és megértését, a kellemetlenségért elnézést kérnek. ♦