kozponti gyogyszertar banner 728x90 (1)

Az időjárás leginkább Vácott okozta a legtöbb bajt

hirdetés
dunaelektro banner (1400 x 230 képpont)

özönvíz Vácott-2016-07-28-700A délután lehullott csapadék nem kímélte Pest megyét sem. A megyei katasztrófavédelem hivatásos tűzoltóegységei az elmúlt órákban Vácra kapták a legtöbb riasztást – írják a katasztrófavédelem honlapján.

A Felső-Törökhegyi úton egy építkezés alatt álló lakóház százötven négyzetméteres alapjában állt a víz. A városi hivatásos tűzoltók megkezdték a víz eltávolítását.

[sam id=”1″ codes=”true”]

A Balassagyarmati úton három háznál is ötven centiméter magasan áll a víz a pincékben, de többek között egy iskola alagsorát és a vasútállomás aluljáróját is elöntötte a csapadékvíz. Az Útinform tájékoztatása szerint utóbbit ideiglenesen le is zárták.

Az egységek folyamatosan dolgoznak a károk elhárításán, amint befejezték az egyik helyszínen a munkálatokat, indulnak a következő káreset helyszínére. ♦