Foci: 62 néző előtt kapott ki Vácott a Kaposvár

labdarúgásAz OTP Bank Liga 24. fordulójában a sereghajtó Eger váci otthonában kapott ki a Kaposvári Rákóczi FC, pedig a somogyiak két kapufát is rúgtak:  Egri FC–Kaposvári Rákóczi FC 1–0 (1–0). Vác, 62 néző. Vezette: Veizer (Berettyán, Szalai D.). A kaposváriak már előre tartottak a pálya talajától, mely Prukner László, a somogyiak vezetőedzője szerint alkalmatlan a kombinatív játékra. Azonban az egriek még mindig nem játszhatnak a Szentmarjay Stadionban, a villanyvilágítás hiánya miatt, de lehet, hogy már csak az NB II küzdelmei várnak rájuk odahaza – írja a Somogyi Hírlap online oldala.

A nem túl sok, szám szerint 62 főt számláló publikum nem túl gyakran tapsolhatott izgalmas jelenetnek a félidőben.  A 34. percben megrezgett a háló. Farkas Ádám 22 méterről végezhetett el szabadrúgás, és ballal a kapu jobb felső sarkába tekert (1–0). A második félidőre megélénkült a játék, a vendégek egyre több támadást vezettek. Sőt a 300. bajnokiján pályára lépő Waltner Róbert kis híján egyenlített. ♦